• 509 628 880

Darmowy Transport Kraków Wieliczka Limanowa Myślenice Bochniamapa transport bonus gdow

Dbając o satysfakcję naszych klientów, chcemy zapewnić im wygodę zakupu. Profesjonalna obsługa to nie tylko fachowa pomoc czy porada przy dokonaniu wyboru, ale również pomoc natury technicznej. Dlatego też nasza oferta wzbogacona jest o darmowy transport materiałów do punktu wskazanego przez klienta.

Transport w cenie zakupów  

Wiemy jak ważna jest kompleksowa obsługa, wygoda i czas naszych Klientów, którzy od lat cenią sobie, nie tylko jakość towarów, ale też usługę DARMOWEGO TRANSPORTU. Dokonując zakupów na minimum 500,00 zł transport na terenie oznaczonym na mapce - zawsze jest w cenie.

Montaż paneli i inne usługi

Przypominamy, że w Bonus Salon Wnętrz to również inne usługi. Dla Państwa wygody udostępniliśmy sprzedaż ratalną, płatności bezgotówke i wiele innych:

  • Pomiar stolarki okiennej i drzwiowej
  • Montaż kompleksowy stolarki okiennej i drzwiowej
  • Drobne przeróbki budowlane – rozkucia, przemurowania
  • Montaż paneli podłogowych
  • Montaż boazerii ściennych
  • Montaż rolet, karniszy...

zobacz też: usługi Bonus Wnętrza

 

 

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy