• 509 628 880

Żaluzje okienne

Żaluzje okienne to jedna z bardziej popularnych form osłon okiennych. Doskonale sprawdzają się wszędzie tam gdzie chcemy mieć większą kontrolę nad światłem padającym z zewnątrz. Ma to szczególne znaczenie zwłaszcza w budnykach, których okna skierowane są na stronę południową. Ostre słońce może utrudniać pracę np. w pomieszczeniach, których znajdują się komputery. Dlatego też żaluzje okienne, są chętnie montowane nie tylko domach prywatnych, ale również w biurach.

 Żaluzje okienne, dlaczego są popularne?

Popularność tego typu osłony okiennej, jest spowodowana, między innymi niską ceną produktu. Już za niewielką kwotę jesteśmy w stanie kontrolować ilość światła wpadającego do pomieszczenia. Jednak nie tylko cena wpływa na popularność produktu.

 

Użyteczność i doskonały stosunek jakości do ceny001

Dobry produkt to ten, którego jakość i cena idą w parze. Aluminiowe żaluzje okienne spełniają te warunki, nie tylko ograniczając rażące promienie słoneczne w ciągu dnia, ale również chroniąc naszą prywatność po zmroku, kiedy firanki nie są wystarczającym zabezpieczeniem dla oświetlonych pomieszczeń widocznych z ulicy.

Bonus Gdów - żaluzje aluminiowe

Zapraszamy do naszego sklepu, posiadamy szeroką gamę produktów w różnych w wzorach i kolorach. W asortymencie znajdą Państwo również bogaty asortyment rolet, w wielu różnych modelach i kolorach posujących do wystroju i charakteru pomieszczeń.

Montaż żaluzji

 W naszym sklepie oferujumy usługę montażu rolet. Mają Państwo pewność, że zakupiony produkt będzie wyglądał doskonale na każdym rodzaju okna.

Zapraszamy do działu kontakt

Poniżej kilka zdjęcia klasycznych żaluzji aluminiowych zamontowanych przez naszą ekipę. Zapraszamy również do działu rozbudowanego działu usług, które od lat, z sukcesami świadczymy dla naszych Klientów.

 

 

Żaluzje chwilę po montażu

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy