• 509 628 880

Wykładziny - bogate wzornictwo, wysoka jakość     sklep online

Jeśli dokonałeś już wyboru materiału na podłogę, pamiętaj, że wymaga ona dekoracji i ochrony. Służą temu wszelkiego rodzaju wykładziny i dywany. U nas znajdziecie szeroki wybór tego rodzaju elementów dekoracji. Różnorodność oferty oznacza nie tylko bogatą kolorystykę i wzornictwo, ale i mnogość propozycji dotyczących rozwiązań technicznych jak grubość lub materiał, z którego wykładzina bądź dywan jest wykonana. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową kolekcję wykładzin mieszkaniowych posiadająca grubość od 1,3 mm do 3,0 mm łączy wysoką, jakość z ekskluzywnym wykończeniem. Półmatowa i trójwymiarowa powierzchnia wzorów drewnopodobnych nada Twojej podłodze szlachetny i naturalny wygląd, a przy tym jest łatwa w utrzymaniu w czystości. Dostępna również we wzorach typu allover pozwalających na tworzenie różnych kompozycji kolorystycznych.

 

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego

Wykładziny na zamówienie

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy