• 509 628 880

Listy przypodłogowe PCV

       Oferowane przez nas listwy przypodłogowe przeznaczone są do biur i mieszkań. Montowane są w miejscach łączenia się ścian z wykładzinami, panelami czy kafelkami. W całości wykonane z PVC, a dodatkowo krawędzie listew wykonane są z miękkiego PVC, aby dokładnie przylegać do ścian oraz podłóg i doskonale zamaskować ewentualne nierówności. Dokładne przyleganie listew minimalizuje wnikanie brudu i kurzu w szczeliny między ścianę i podłogę, co z pewnością ułatwia utrzymanie w czystości pomieszczeń. Miękkie wykończenie listew na krawędziach ułatwia późniejsze malowanie pomieszczeń – wystarczy odgiąć delikatnie górną część listwy, aby bez konieczności jej demontowania ,pomalować ścianę za listwą. W listwach znajdują się specjalne kanały, w których bez problemu można poprowadzić różnego rodzaju przewody (elektryczne, głośnikowe, antenowe). Do każdych listew posiadamy wykończenia (narożniki, łączniki i zakończenia) dostępne w kolorach listew.

Listwy przypodłogowe z serii Izzy VOX
Listwy przypodłogowe z serii Magnum VOX
Listwy przypodłogowe z serii Flex VOX
Listwy przypodłogowe z serii Vero VOX

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy