• 509 628 880

W naszym sklepie szeroki asortyment, wiele wzorów i kolorów.

Jeśli dokonałeś już wyboru materiału na podłogę, pamiętaj, że wymaga ona dekoracji i ochrony. Służą temu wszelkiego rodzaju wykładziny i dywany. U nas znajdziecie szeroki wybór tego rodzaju elementów dekoracji. Różnorodność oferty oznacza nie tylko bogatą kolorystykę i wzornictwo, ale i mnogość propozycji dotyczących rozwiązań technicznych jak grubość lub materiał, z którego wykładzina bądź dywan jest wykonana. W naszej ofercie znajdziesz wyjątkową kolekcję dywanów w różnorakich wzorach. Wykonane są one z wysokiej jakość materiałów z ekskluzywnym wykończeniem. W naszym sklepie znajdziesz dywany wełniane, jedwabne, bawełniane, syntetyczne, akrylowe, poliestrowe, z włókien wełnopodobnych w różnych wymiarach, gęstościach i wysokościach runa, czołowych producentów zagranicznych oraz krajowych. Poniżej znajdują się wzory dostepnych dywanów. Większy wybór w naszym sklepie. Zapraszamy!

KATALOG ONLINE

 

Wzory

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy