• 509 628 880

Rolety - trwałe, wytrzymałe estetycznejak mierzyc rolety


Osłony okienne spełniając swoją funkcję techniczną oraz dekoracyjną, muszą wyróżniać się zarówno trwałością i wytrzymałością jak i estetycznym wyglądem. Dlatego też w naszej ofercie znajdziecie Państwo rolety, żaluzje, moskitiery najwyższej jakości, produkowane przez cieszące się długoletnią tradycją oraz pozytywną renomą przedsiębiorstwa. Już dziś zadbaj o to by ochronić wnętrze przed zbyt intensywnym słońcem latem, a zimą zapobiec utracie ciepła. Zapewnij sobie swobodę jednocześnie dekorując wnętrze i nadając mu oryginalny wygląd. Zadbaj o swoje okna, chroniąc przed wpływami atmosferycznymi. By spełnić Państwa oczekiwania oferujemy szeroki wybór rolet zewnętrznych (tradycyjne, nakładane) oraz wewnętrznych (w prowadnicach, wolno wiszące), oferta dotyczy również okien dachowych. Wśród nich rozwiązania tradycyjne jak i nowoczesne propozycje idealnie komponujące się we wnętrza mieszkalne jak i przemysłowe. Rolety wykonane z różnych surowców zawsze odznaczają się najwyższą jakością i precyzją. My natomiast służymy fachową pomocą, oraz technicznym wsparciem podczas montażu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą poniżej.


roleta plisa     

   roleta wolnowiszaca       

 roleta dzien noc   

   roleta scienna       

 roleta dzien noc w kasecie     

   roleta w kasecie

 

 

 

 

 

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy