• 509 628 880

Parapety - drewno, granit, marmur, aglomarmur      

 Okna wymagają estetycznego i praktycznego wykończenia. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór parapetów zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych oraz akcesoriów do ich montażu. Wykonane z różnych materiałów (PCV, drewno, granit naturalny, marmur syntetyczny, aglomarmur), dostępne w różnych kolorach oraz rozmiarach idealnie dopasowują się do szerokiej gamy okien. Z naszej oferty korzystają zarówno klienci indywidualni szukający idealnych rozwiązań do wykończenia stolarki okiennej w swoim domu jak i instytucje wykańczające wnętrza przemysłowe. Parapety dostosowane do stylu wnętrza stają się ozdobą i funkcjonalnym rozwiązaniem.

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy