• 509 628 880

Okna PCV

Oferujemy Państwu najwyższej jakości, nowoczesne okna PCV o zróżnicowanych parametrach. Zajmujemy się sprzedażą okien PCV na profilu Aluplast, dzięki
temu, iż współpracujemy bezpośrednio z producentami jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde okno, o każdym kształcie i w każdym budynku. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy, pozwoliło nam poznać wymagania rynku i oczekiwania ze strony Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważna jest jakość wykonanych okien. Współczesne okna PCV powinny zapewniać przede wszystkim komfort i wysokie walory użytkowe, ale także powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów. U nas nie ma dopłat do okien o wymiarach nietypowych!

Profil Aluplast

Paleta profili z tworzyw sztucznych serii IDEAL INTERTEC oferuje indywidualne możliwości nadawania kształtu. Zależnie od charakteru budowli  można wybierać pomiędzy wersją skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie a wersją z płaszczyznami przesuniętymi względem siebie. Różnorodne szerokości powierzchni widocznych i różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm) oraz szeroki program profili dodatkowych umożliwiają rozwiązania specyficzne dla danego obiektu. Dzięki technicznej przewadze wszystkich kompatybilnych ze sobą systemów profili (sześć typoszeregów - cztery głębokości zabudowy) aluplast mógł od lat osiągać tempo wzrostu leżące dalece ponad średnią w branży.

Specyfikacja techniczna profili IDEAL:  

Profil Ideal2000    Profil Ideal4000    Profil Ideal5000    Profil Ideal6000

Szyby Glasspol


Szeroka gama wysokiej jakości produktów Glaspolu pozwoli Państwu w pełni korzystać z funkcji jakie one zapewniają:
• Bezpieczeństwa -utrudnienie włamań oraz bezpieczeństwo dla zdrowia ludzi
• Komfortu termicznego -zapewnienie oszczędności zużycia energii, gwarancja
swobodnego wykorzystania miejsca przy oknie zimą i latem

• Ochrony przed hałasem -zapewnienie komfortu akustycznego
• Dekoracji oraz estetyki - dekoracja wewnątrz i na zewnątrz obiektów
• Ochrony przeciwsłonecznej - regulacja przepuszczalności światła i energii słonecznej

Okucia Winhaus


Okna z pvc to nie tylko sam profil. Niezwykle istotnym elementem okna jest okucie. To ono decyduje o funkcjonowaniu całości. Od jakości zastosowanego okucia zależy to, jak długo będzie możliwe bezproblemowe otwieranie i zamykanie okna. Dzięki przejrzystej segmentacji produktów możemy optymalnie spełniać indywidualne wymagania różnych grup odbiorców dotyczące konstrukcji, funkcjonalności, bezpieczeństwa, komfortu i estetyki okuć okiennych. Winkhaus wyznacza nowe standardy w dziedzinie innowacyjności, elastyczności i łatwości montażu okuć.
Oferujemy rozwiązania dla każdego okna, niezależnie od kształtu i materiału, z którego jest wykonane.

Kolory Okien

 

Zapraszamy do kontaktu!

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy