• 509 628 880

 Okna dachowe - niezawodna jakośćbez doplat

       W swojej ofercie posiadamy  zarówno okna dachowe takich firm jak: FAKRO, VELUX, OKPOL, ROTO oraz najwyższej jakości, nowoczesne okna PCV o zróżnicowanych parametrach. Zajmujemy się sprzedażą okien PCV na profilu Aluplast, dzięki temu, iż współpracujemy bezpośrednio z producentami jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każde okno, o każdym kształcie i w każdym budynku. Wieloletnie doświadczenie, jakie posiadamy, pozwoliło nam poznać wymagania rynku i oczekiwania ze strony Klientów. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważna jest jakość wykonanych okien. Współczesne okna PCV powinny zapewniać przede wszystkim komfort i wysokie walory użytkowe, ale także powinny być dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów.

U nas nie ma dopłat do okien o wymiarach nietypowych!

 


Kliknij w wybraną ikonę:

okna dachowe  okna pcv  okna rolety     okna parapety

 

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy