• 509 628 880

Wyjątkowe lustra, oryginalne obrazysklep online

Jak wiemy nawet najpiękniej urządzone wnętrze swój urok zawdzięcza oryginalnym dodatkom takim jak: obrazy czy lustra. Dbając o to by nasza oferta była kompleksową zapewniamy szeroką gamę tych elementów wykończenia. Obrazy wprowadzają do wnętrza określoną atmosferę. Stają się elementem dekoracji nie tylko ścian, ale całego pomieszczenia. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno pejzaże, portrety, jak i wiele innych dzieł. Każdy znajdzie coś pasującego do jego gustu oraz wystroju wnętrza. 

U nas lustra na wymiar!

       Lustra to nie tylko użyteczny element łazienki, ale i dekoracyjne rozwiązanie, wykorzystywane w korytarzach czy sypialniach. Oferujemy lustra z oświetleniem lub bez niego, łatwe w montażu, oryginalnie wykonane o dużej trwałości. Lustra są wykonane z tafli lustrzanych produkowanych przez huty szkła. Materiał z którego wykonywane są lustra odporny jest na czynniki korozyjne panujące w łazienkach – odbijająca warstwa srebra zabezpieczona jest odpowiednimi lakierami przed działaniem wilgoci.

Rodzaje luster:

- Lustra z oświetleniem
- Lustra bez oświetleń
- Lustra w ramach
- Samoprzylepne
- Do samodzielnego montazu

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy