• 509 628 880

Lampy

Lampy zapewniające oświetlenie wnętrz, są jednocześnie elementem dekoracji. To one wydobywają piękno, nadając przytulność pomieszczeniu. W naszej ofercie znajdują się zarówna lampy wiszące, klosze jak i przenośne2 elementy oświetlenia. Są to produkty tradycyjne jak lampy ścienne czy stołowe oraz najnowocześniejsze rozwiązania, jak choć ażby oświetlenie podłogowe. Wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie to gwarancja wysokich walorów użytkowych i konkurencyjnej ceny. Ofertę poszerzyliśmy o elementy oświetlenia obejść domów oraz lampy ogrodowe. Z szczegółami dotyczącymi tych produktów można zapoznać się w prezentacji oferty poniżej.

 

Żyrandole

W naszej ofercie znajdziecie Państwo żyrandole pasujące zarówno do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym jak i tych skłaniających się ku nowoczesności. Jak wiadomo różnić je będzie materiał oraz sposób wykonania, i liczba zdobień.Spełniają one swą zasadniczą funkcję, jaką jest oświetlanie przestrzeni będąc jednocześnie wysuwającym się na plan pierwszy elementem

 

Kinkiety

Kinkiet jest oprawą źródła światła, które oprócz standardowej funkcji, daje doskonałą możliwość podreślenia, zarówno walorów danego pomieszczenia, jak i jego detali. Staranny dobór kinkietu gwarantuje, w zależności od oczekiwań, dyskretny efekt rozproszonego, miękkiego światła, szczególnie oczekiwanego w pomieszczaniach przeznaczonych do odpoczynku i reklaksu - jak salon czy sypialnia. Doskonale sprawdza się również w ciągach komunikacyjnych - korytarzach, pomieszczeniach dla dzieci. Dodatkową zaletą jest aspekt dekoracyjny - mnogość wzorów, materiałów i stylów jest ogromna. Zapraszmy do odwiedzenia naszego sklepu online.

 

 

 

 

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy