• 509 628 880

 Kamień o bogatych walorach dekoracyjnych

kamien elewacyjnyZewnętrzna dekoracja domu stanowi istotny element jego wykończenia. Dlatego też oferujemy Państwu szeroką gamę wzorów i bogatą kolorystykę kamieni elewacyjnych, które zainspirują do oryginalnego zaprojektowania własnej elewacji. Produkty przez nas oferowane, to wyroby najwyższej jakości, o bogatych walorach dekoracyjnych. To właśnie solidność wykonania, wytrzymałość oraz aspekt oryginalnej dekoracyjności gwarantują zadowolenie, potwierdzone opinią klientów. Kamień posiada również szerokie zastosowanie do dekoracji wnętrz pomieszczeń, nadając im nowoczesny wygląd. Poniżej prezentujemy część swojej oferty, zachęcamy do zapoznania się z jej całością w naszym sklepie.

 

 

 

 

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy