• 509 628 880

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz drzwi zewnętrzne wielu znanych polskich producentów wykonane z doskonałych jakościowo materiałów. Posiadamy równie akcesoria do drzwi zewnątrznych takie jak: klamki, wkładki, szyldy, progi, uszczelki. Wszystkie drzwi, które znajdziesz w naszym sklepie produkowane są według najnowszych technologii i standardów jakości oraz posiadają atest ISO, 9001. Aby zapoznać się z naszą ofertą kliknij w logo wybranego producenta i zobacz najnowszą kolekcję drzwi. W razie ewentualnych pytań zawsze możesz się z nami skontaktować (wszelkie dane kontaktowe znajdziesz w stopce lub w zakładce kontakt). Serdecznie zapraszamy również do naszego sklepu przy ulicy Łapanowskiej w Gdowie. 

 

klinij_katolog_producenta

 

     doorsy            stolpaw

 

            derpal-logo

 

              

 

 

Drzwi Metalowe

 

                  KMT   setto  wikedlogo                    

 

 

 

 

 

 Drzwi Aluminiowe Panelowe

          

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy