• 509 628 880

W naszej szerokiej ofercie znajdziesz drzwi wewnętrzne wielu znanych polskich producentów wykonane z doskonałych jakościowo materiałów. Posiadamy równie akcesoria do drzwi zewnątrznych takie jak: klamki, wkładki, szyldy, progi, uszczelki. Wszystkie drzwi, które znajdziesz w naszym sklepie produkowane są według najnowszych technologii i standardów jakości oraz posiadają atest ISO, 9001. Aby zapoznać się z naszą ofertą kliknij w logo wybranego producenta i zobacz najnowszą kolekcję drzwi. W razie ewentualnych pytań zawsze możesz się z nami skontaktować (wszelkie dane kontaktowe znajdziesz w stopce lub w zakładce kontakt). Serdecznie zapraszamy również do naszego sklepu przy ulicy Łapanowskiej w Gdowie.

klinij

 

      erkado       Porta drzwi          Voster

Pol-scone                                     vasco-doors

 

                                Invado                               

 

    

 Drzwi drewniane/ Fornirowane

                            

 

drzwi 

 

 

                

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy