• 509 628 880

Bramy garażowe, duży wybór, najwyższa jakość

Segmentowa brama garażowa doskonale sprawdza się w przypadku niemal każdego garażu. Jest to nie tylko rozwiązanie nowoczesne, ale przede wszystkim bardzo praktyczne - odpowiednia grubość skrzydła, wypełnionego specjalną, 40 milimetrową warstwą bezfreonowej pianki poliuretanowej oraz jego dodatkowe uszczelnienie sprawiają, że brama garażowa uniemożliwia ucieczkę ciepłu i stanowi skuteczną zaporę dla fal akustycznych. Sposób otwierania (najpierw pionowy, później równoległy do sufitu) ułatwia wykorzystanie cennej powierzchni przed i wewnątrz pomieszczenia. Mnogość dostępnych kolorów i wzorów pozwala na wybór takiej bramy garażowej, która w pełni usatysfakcjonuje Państwa zarówno pod względem estetycznym, jak i będzie doskonale komponować się z architekturą posesji.

Dostępne kolory bram

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy