• 509 628 880

Boazeria panelowa - nowoczesna technlologia produkcji, łatwość montażu!

Boazeria panelowa KOSPAN produkowana jest z wysokiej jakości płyty MDF lub płyty wiórowej, powlekanej dekoracyjną i ochronną folią. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii produkcji, charakteryzują się wysoką jakością i dużą trwałością. Panele są łatwe w montażu, nie wymagają malowania, stanowią dodatkową izolację termiczną i akustyczną. W przeciwieństwie do drewna, panele KOSPAN nie wykazują tendencji do samoistnego wypaczania. Boazeria panelowa znajduje zastosowanie w budownictwie mieszkaniowym i w budynkach użyteczności publicznej.

 

Zobacz aktualny katalog producenta

kospan

 

Listwy wykończeniowe Kospan są niezbędnym uzupełnieniem boazerii panelowej. W estetyczny sposób pokrywają wszystkie szczeliny dylatacyjne, które bezwzględnie należy pozostawić podczas montażu. Mogą być również dodatkowym ozdobnym elementem w wykańczaniu wnętrz. Tylko oryginalne wykończenia KOSPAN gwarantują powtarzalność kształtu i koloru, ponieważ wykonane są z tych samych materiałów i w takiej samej technologii, co panele.

 

Boazeria drewniana

Dostępne materiały to drewno sosnowe lub świerkowe.
Wykonanie z drewna sosnowego:
Gładkie, o szerokości 7 cm i grubości 12 mm.

Dostępna również w wersji na podbicia dachowe cechująca się grubością 15 mm. Długość to 1,00 m lub 3,00 m.

Wykonanie z drewna świerkowego:
Szerokość 7 cm lub 9,5 cm o grubości 1 cm.

Zobacz również: boazeria PCV

 

 

 W naszym sklepie duży wybór i profesjonalne doradztwo 
Zapraszamy!

 

 

     darmowy transport    montaz inne uslugi akceptujemy platnosci karta

Urządzasz dom? Bonus Gdów to wieloletnie doświadczenie, szeroka oferta produktowa, pełen zakres usług, darmowy transport do Klienta i fachowa pomoc. Zapraszamy do współpracy.

bonus logoSalon wnętrz - bezpośredni dystrybutor paneli i wykładzin podłogowych. Szeroki zakres usług, darmowy transport do Klienta. Możliwość zakupów na raty, akceptujemy płatności kartą.

 

adres: Ul. Łapanowska 180 A
             32-420 Gdów
Tel: +(48) 12 251 42 15
Tel. kom: +(48) 509 628 880
Email:aniabonus@o2.pl 

formularz kontaktowy